Straipsniai

Šv. Kalėdų proga Remigijus Žiogas kartu su “Lietuva – gyvūnams” savanoriais aplankė Klaipėdos prieglaudas

Gera daryti gera, o ypač per šv. Kalėdas! „Lietuva – Gyvūnams“ ir Kalėdų senelis Remigijus Žiogas nusprendė aplankyti kelias Klaipėdos rajone esančias prieglaudas ir taip nustebinti mažuosius beglobius bei jais besirūpinančias gerąsias prieglaudų savanores.

Šios Kalėdinės akcijos metu buvo aplankytos trys gyvūnų prieglaudos: „Būk mano draugas“, „Nuaras“ bei „Linksmosios pėdutės“. Visų vizitų metu mes kartu su geruoju Kalėdų seneliu išdalinome begalę maisto, rūbų, patalynių, o iš širdies šilumą bei laimę. Mūsų savanoriai prasitarė, kad niekada negalvojo, jog davimas gali suteikti tokį laimės jausmą. Prieglaudų savanorių nuoširdžios šypsenos bei dėkingumas suteikė motyvacijos daryti gerus darbus visiems ateinantiems metams.

Norime padėkoti prie šios akcijos prisidėjusiems žmonėms už visokeriopą pagalbą bei, žinoma, mūsų didžiausiems rėmėjams ir draugams „Mars Lietuva“. Be jūsų nebūtų ir mūsų.

Nors Kalėdos ir baigėsi norime visus paraginti pagelbėti bet kokiai, jūsų pasirinktai gyvūnų prieglaudai. Šioms įstaigoms pagalbos reikia visus metus be jokių pertraukų. Ir kaip bebūtų gaila, beglobių gyvūnų vis daugėja, todėl reikia daugiau maisto, daugiau rūbų, daugiau vietos. Gyvūnų prieglaudos šiais laikais yra perpildytos ir dažnai vienos nelieka nei vienam naujokui. Taigi, jeigu galvojate apie augintinio įsigijimą, nepirkite jo! Prieglaudose jų gausu ir kas svarbiausia nemokamai.