Straipsniai

“Lietuva – Gyvūnams” maisto rinkimo akcijos įgavo pagreitį: jau 72 vežimai maisto

18952617_1779050865759002_4054639918132702804_n

Nėra paslaptis, kad Lietuvoje yra tikrai nemažas prieglaudų skaičius, kuriose gyvena tūkstančiai beglobių keturkojų. Tokios prieglaudos yra ne pelno siekiančios organizacijos, kurios išsilaiko tik iš gaunamos žmonių finansinės ar kitokios paramos. Gyvūnu skaičius prieglaudose yra toks didelis, kad yra labai sunku išmaitinti visus gyvūnus bei tinkamai jais pasirūpinti. O ką jau kalbėti apie skiepus, strerilizacijas, kastracijas, vaistukus ar netgi operacijas.

 

Šiais metais „Lietuva – Gyvūnams” komanda pradėjo vykdyti maisto rinkimo akcijas, kurios yra organizuojamos didžiųjų miestų prekybos centruose. Mūsų komanda šiais metais jau įgyvendino 7 tokias akcijas, kurių metu bendrai surinko net 72 pilnutėlius vežimus maisto gyvūnams, kuris buvo išdalintas pasirinktoms Lietuvos prieglaudoms. Mūsų komanda jau spėjo pabuvoti Klaipėdos bei Vilniaus prekybos centruose „Akropolis”, du kartus Klaipėdos prekybos centre „Banginis”, vieną kartą Klaipėdos prekybos centre „Big” ir po kartą Vilniaus prekybos centre „Panorama” bei Kauno prekybos centre „Mega”.

 

„Lietuva – Gyvūnams” savanoriai ir vėl organizuoja maisto rinkimo akciją Klaipėdos prekybos centre „Studlendas” bei kviečia visus prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės Lietuvoje. Akcija bus vykdoma lapkričio 18 d. nuo 11 valandos iki 18. Akcijos stendą rasite prie parduotuvės „Kika”, kurioje galėsite įsigyti aukojamo maisto ar kitų gyvūnams skirtų daiktų su 30% nuolaida.

 

Kviečiame apačioje pasižiūrėti nuotraukų galeriją iš mūsų vykdomų maisto rinkimo akcijų didžiuosiuose Lietuvos miestuose.