Straipsniai

115! Taip, būtent tiek guoliukų buvo pagaminta pirmosios akcijos „Šiluma letenėlėms“ metu!

IMG_2911-1024x683

Norime ypatingai padėkoti visų mokyklų bendruomenių nariams prisidėjusiems prie šios akcijos ir pagaminusiems prieglaudose gyvenantiems gyvūnams minkštus bei patogius guoliukus. Džiaugiamės, kad yra neabejingų žmonių, o kartu suburtos jėgos gali padaryti tiek daug nereikalaujant daug pastangų.

Nors šį kartą akciją vykdėme tik Klaipėdoje, tačiau mus maloniai nustebino savarankiškai nusprendusi prisidėti Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenė, kuri pagamino daugiausiai guoliukų. Visas lovytes moksleiviai padovanojo artimiausiai Vilkaviškio prieglaudai ir taip pasirūpino savo mieste gyvenančiais beglobiais. Klaipėdoje pagaminti guoliai buvo išdalinti „Linksmųjų pėdučių“ ir „Būk mano draugas“ gyvūnų prieglaudoms.

Štai mokyklos, kurios dalyvavo „Šiluma letenėlėms“ akcijoje ir jų pasiekti rezultatai:

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija – 25 guolių;
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija – 21 guolis;
Klaipėdos „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla – 17 guolių;
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija – 15 guolių;
Klaipėdos technologijų mokymo centras – 15 guolių;
Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija – 11 guolių;
Klaipėdos Vydūno gimnazija – 11 guolių.

Pagrindinis šios akcijos tikslas buvo įtraukti moksleivius ir mokyklų bendruomenes prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės ir antram gyvenimui prikelti senus bei nebenaudojamus megztinius, taip suteikiant beglobiams žmogaus šilumą, meilę ir dėmesį. Žinome, kad nauji guoliai gyvūnų prieglaudoms yra tiesiog neįperkami, tačiau gyvūnams yra labai svarbu turėti savo minkštą, šiltą ir jaukų kampelį. Po šios akcijos 115 beglobių galės miegoti savo naujose lovytėse, tačiau liūdna tiesa yra ta, kad paliktų gyvūnų yra žymiai daugiau. Tikimės, kad kitos akcijos metu prisidės ir daugiau bendruomenių visoje Lietuvoje. Kartu mes galime daugiau, o be Jūsų nebūtų ir mūsų. Ačiū visiems likusiems neabejingiems! 115 kartų valio!