Skirkite 1,2% GPM mokesčio

Kiekvienais metais iki gegužės 1 dienos visi Lietuvos gyventojai yra kviečiami skirti 1,2% savo gyventojų pajamų mokesčio pasirinktai organizacijai, todėl mes kviečiame paremti mus – „Lietuva – gyvūnams“ labdaros ir paramos fondą.

Tokia parama jums yra visiškai nejaučiama, o mums tai didelė pinigų suma, padėsianti ir toliau mažinti augintinių nepriežiūros atvejus Lietuvoje bei kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais.

Visas surinktas lėšas skiriame:

 • Kovai su nelegaliomis gyvūnų daugyklomis;
 • Kovai su žiauriu elgesiu su gyvūnais;
 • Sužeistų gyvūnų gydymui;
 • Skurstančioms gyvūnų prieglaudoms paremti;
 • Naujų šeimininkų paieškoms beglobiams gyvūnams.

Kaip skirti 1,2% GPM mokesčio?

Nuo 2022 m. VMI priims tik elektroniniu būdu užpildytas prašymo formas naudojant VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

 1.  Interneto naršyklėje įveskite adresą deklaravimas.vmi.lt
 2. Spauskite „Prisijungti prie EDS“ ir tai padarykite naudodami elektroninės bankininkystės duomenis.
 3. Prisijungus, viršutinėje meniu juostoje pasirinkite nuorodą „Deklaravimas“.
 4. Meniu juostoje esančioje kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą“.
 5. Formą „Prašymas skirti paramą“ galite rasti prie „Dažniausiai pildomų formų“. Jeigu to padaryti nepavyksta, žemiau, skiltyje „Filtras“ prie formos kodo įveskite FR0512 ir spauskite filtruoti. Apačioje pamatysite atsiradusią formą pavadinimu „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms”.
 6. Norint užpildyti prašymą, paspauskite gaublio ikoną. Jūs busite nukreiptas į EDS vedlio sistemą, kuri jums lengvai padės užpildyti prašymą. Spauskite „Tęsti“.
 7. Spauskite „Pridėti naują įrašą“ ir įveskite mūsų fondo identifikacinį numerį 304087945. Pasirinkite Deimantės Guobytės labdaros ir paramos fondas „Lietuva – gyvūnams“ ir spauskite „Tęsti“.
 8. Skiltyje „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ įveskite 1,2
 9. Skiltyje „Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio“ galite pasirinkti praėjusius metus (norint paramą skirti vieneriems metams) arba metus iki kurių norite skirti paramą (norint paramą skirti keleriems metams į priekį). Spauskite “Išsaugoti“.
 10. Kitame etape spauskite „Formuoti prašymą“, o tada „Pateikti“.
 11. Štai ir viskas! Jūs tapote mūsų fondo rėmėju, todėl tariame milžinišką AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ! Sekite mus „Facebook“ ir „Instagram“, kad galėtumėte matyti kam yra skiriamos visos surinktos paramos.