Straipsniai

Nuo 2016 metų paaukota 615 vežimų maisto beglobiams

Jau visas mėnuo, kaip mes visi gyvename Naujųjų metų tikslais. Šventiniu periodu dažnas prisimena, ką gero nuveikė per praėjusius metus. Mūsų komanda taip pat nepamiršo apgalvoti kaip mums sekėsi prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės 2017 metais.

Kaip dauguma mūsų sekėjų jau žino, „Lietuva – Gyvūnams” komanda organizuoja maisto rinkimo akcijas įvairiuose Lietuvos miestuose. Praėjusiais metais pavyko surengti keletą maisto rinkimo akcijų Lietuvos didžiausiuose miestuose. Be Jūsų šios akcijos tikrai nebūtų buvusios tokios sėkmingos. Tik neabejingų žmonių dėka per visus 2017 metus mes visi drauge surinkome net 123 vežimų pilnutėlių maisto keturkojams. Visas šis maistas buvo išdalintas Lietuvos gyvūnų prieglaudoms.

Norime visiems tarti begalinį AČIŪ už Jūsų palaikymą ir paramą. Tik Jūsų dėka mes judame pirmyn ir perduodame Jūsų suteiktą paramą, pagalbą ir viltį likimo nuskriaustiems gyvūnams. Taip pat, norime padėkoti ir už Jūsų tikėjimą mūsų darbais. Kaip mes mėgstame sakyti – be Jūsų nebūtų ir mūsų!

123 – šis skaičius dar ilgai suksis mūsų galvose. Dar kartą sakome didelį AČIŪ visiems prisidėjusiems prie šios maisto rinkimo akcijos ir tikėjusiems mūsų darbais.